HOMEPAGE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOMEPAGE

This website belongs to real TNT SWAT clan which has been existing over 2 years.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

#### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####

+2
HonouR
Sardokar
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sardokar
Admin
Admin
Sardokar

Yer : İstanbul

#### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Empty
MesajKonu: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 7:33 am

Temelle Dursun Zengin OLmak İçin Köydeki Bagı Bahçeyi Satıp Almanyaya Giderler İki Kafadar Almanyada Bir Parkta Ayrılmaya Karar Verirler Ama Ayrılırkende Ne Olursa Olsun 1 Sene Sonra Ayrıldıkları Parkta Buluşmaya Karar Verirler Aradan Bir Sene Geçer Ve Temel Parasız Bir Şekilde Parka Gelir Dursun bir Gelir Altında BMW Yanında Korumalar Vs Temel Sorar La Dursun Nasıl Bu Kadar ZEngın Oldun Dursunda derki Bİr Makına İÇat ettım... ikini sokaysın 5 lirada ataysın ikini zevke getiriyor.temelle dursun bıraz muhabbetten sonra ayrlırlar ama ayrılmadan önce gene 1 sene sonra buluşmaya söz verirler aradan bır sene geçer dursun gene bmw koruma fılan temel bır gelır 3 4tane helıkopter korunalar fılan tabi Dursun sorar la nasıl boyle zengın oldun senın makınayı geliştirdim der la dursunda sorara la ne ettun 5 lira ataysun ..ıkını sokaysun 5 lıra daha atmazsan ..kını bırakmıyor.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Almanyada bir fabrikada çalışan temele ,memleketinden telgraf gelir;-Temel acele gel,Fadime öldi...
Temel çalıştığı fabrikadan izin alır,memleketine gider.Bütün köylü ağlamaktadır Fadimenin kapısında.
Temel Fadimenin odasına girer,başını Fadimenin göğsüne yaslar,ağlamaya başlar.Tam bu sırada Fadime gözlerini açar;-Temelum senu çok özlemiş idum,onun için böyle pi yalan uydurdum.Çok sevinen Temel hemen oracıkta Fadimeyi becerir.Odadan Fadimeyle birlikte çıkan Temeli gören köylüler şaşkınlıkla sorar;-Ula temel Fadime nasul diruldi?Temel;-s..im diruldi der ve almanyaya geri döner.Aradan bir kaç ay geçtikten sonra Temele bir telgraf daha gelir köyden;-Temel tez yetuş baban öldi..Temel gene izin alıp yollara düşer.Memleketine geldiğinde bütün köylü ağlamaktadır.Temelde ağlayarak :-ula çabuk söyleyun babam nerde?diye sorar.Köylüden şu cevabı alır;-Haçen boşuna uğraşma Temel biz bir haftadır s...yoruz dirulmedi...

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

Bir gün bi adam oğluyla uçakta seyahat edecekmiş. Uçakta bir kişlik yer kalmış adam oğlunu kucağına almış. çocuk yüksekte olduğu için her yeri görebiliyormuş. çokcuk sağa sola bakarken hosteslerin kabinini görmüş.
çocuk: baba hostes gömleğini çıkarıyor
babası: çıkarsın oğlum sen bakma
çocuk: baba hostes eteğinin çıkarıyor
çocuk: baba hostes iç çamaşırlarını çıkarıyor
çocuk: BABA Bİ ŞEY BENİ YUKARI KALDIRIYO

Bir gün bir adam çölde mahsur kalmış ve kendine bir çıkış yolu bulmak için yürümektedir. Adam yürür yürür ve sonunda bir tepeciğe ulaşır. Tepenin arkasından sesler yükselmektedir. Adam birilerini bulduğunu düşünüp sevinir fakat duyduğu laflara bir türlü anlam veremez. Tepenin arkasından "çember yapalım, çember yapalım" şeklinde bir ses gelmektedir. Adam tepenin üstüne vardığında arka arkaya geçmiş 15 erkeğin birbirini düzdüğünü görür, en öndeki de "çember yapalım, çember yapalım" şeklinde bağırmaktadır...

https://tntworldwide.yetkin-forum.com
HonouR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
HonouR

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 6:38 pm

KAYKAY

Üç adam ölür ve cennete giderler. Sorgu meleği birincisine sorar, "Seni cennete yollamadan önce sana bir sorum var: Karına karşı sadık oldun mu?" Adam yanıtlar; "Evet, asla bir başka kadına bakmadım." Sorgu meleği, "Şuradaki Rolls-Royce'u görüyor musun? O senindir. Cennetteyken kullanabilirsin.." Sorgu meleği ikinci adama da aynı soruyu sorar ve şu cevabı alır; "Bir kez karımı aldattım ama bunu ona itiraf ettim. Beni bağışladı ve mutlu yuvamızı kurtardık." Bunun üzerine sorgu meleği, "Şuradaki Mercedes'i görüyor musun? Cennetteyken onu kullanacaksın.." der ve üçüncü adama da sorar, "Karını hiç aldattın mı?" Adam yutkunur ve şöyle der; "itiraf edeyim ki; bulduğum her kıza asıldım ve her fırsatta onlarla yattım, birçoğu ile beraber oldum. Üzgünüm." Sorgu meleği; "Ehh" der, "Ama temelde iyi bir adamsın. Şuradaki eski vosvos'u görüyor musun? Cennette onu kullanacaksın." Bunun üzerine üç adam vedalaşır, arabalarına atlar ve kendi yollarına giderler. Birkaç hafta sonra ikinci ve üçüncü adam birlikte gezerlerken barın önünde birinci adamın Rolls-Royce'unu görürler. Bara girdiklerinde adamın perişan bir halde, etrafındaki boş şişelerin arasında salya sümük oturduğunu görürler ve şaşırırlar. "Heyy! ne oldu sana?" der ikinci adam, "Cennettesin, altında bir Rolls-Royce var, hersey mükemmel ama sen niye bu haldesin?" "Bugün karımı gördüm!" der birinci adam. Diğerleri; "Aaaa! ne kadar güzel, peki derdin nedir?" diye sorarlar. Adam içini çekerek konuşur, "Kaykay'la dolaşıyordu..."

NAMIK KEMAL

Bir kadınla en çok kimin birlikte olabileceği konusunda bir yarışma yapılıyormuş, dayanırsa kadın dayanamazsa yarışmacı büyük ödülü alacakmış. Nam-ı Kemal de oradaymış. Her postadan sonra da duvara çarpı atılıyormuş. Alman başlamış 1,2,3.. tıkanmış. İngiliz başlamış 3,5,7.. o da tıkanmış. Fransız 15,20.. derken o da kalmış. Bizim Nam-ı Kemal başlamış 70,80,90 derken durmak bilmiyor. Bakmış kadın iş kötü, Nam-ı Kemal'in duracağı yok, 95.yi yaparken "yok efendim bu 94." diye tutturmuş. Nam-ı Kemal, "Olur mu hanfendi 95 oldu, burada boşuna mı çarpı atıyoruz, sayıyoruz" dese de kadın dinlemiyor, "hayır bu daha 94." diyormuş. En sonunda bizimki zıvanadan çıkmış: - "Başlarım şimdi çarpına da sana da, sil hepsini sıfırdan başlıyoruz."
HonouR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
HonouR

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2007 6:39 pm

TEMEL VE MAYMUN

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 8:52 am

Emeklilik islemleri için uğraşan adam sigortaya şahsen başvurur. Görevli kadın yaşını doğrulatmak için bir kimlik belgesi sorunca adam ceplerini arar, tarar ve cüzdanını evde unuttuğunu fark edince durumu anlatır. Görevli kadin '' gömlek düğmelerinizi açın o zaman'' der. Şaşıran adam bir bir açar düğmeleri ve bembeyaz göğüs kılları ortaya çıkınca görevli kadın '' tamam bu gördüğüm yeterli '' yanıtıyla evrakları onaylar. Şaşkınlık içinde eve gidip emeklilik işlerini nasıl hallettiğini eşine anlatır adamcağız. Eşinden gelen yanıt bir başka olur:
- ''Keşke pantalonunun düğmelerini açsaydın, o zaman bir de maluliyet farkı da alırdın...

Emeklilik islemleri için uğraşan adam sigortaya şahsen başvurur. Görevli kadın yaşını doğrulatmak için bir kimlik belgesi sorunca adam ceplerini arar, tarar ve cüzdanını evde unuttuğunu fark edince durumu anlatır. Görevli kadin '' gömlek düğmelerinizi açın o zaman'' der. Şaşıran adam bir bir açar düğmeleri ve bembeyaz göğüs kılları ortaya çıkınca görevli kadın '' tamam bu gördüğüm yeterli '' yanıtıyla evrakları onaylar. Şaşkınlık içinde eve gidip emeklilik işlerini nasıl hallettiğini eşine anlatır adamcağız. Eşinden gelen yanıt bir başka olur:
- ''Keşke pantalonunun düğmelerini açsaydın, o zaman bir de maluliyet farkı da alırdın...

Amerikada en az 3 farklı objeyi kullanarak dünyanın temel sorunlarının ifade edilmesine dayanan bir yarışma düzenlenir. Bu yarışmaya bizim Temel de katılır ve sahneye başında gaz maskesi elinde bir demet çiçek ve prezervatif takmış bir şekilde çıkarak birincilik ödülünü kazanır. Sunucu Temel'i yanına çağırarak bu objelerden maske ile dünyadaki çevre kirliliğine, çiçeklerle doğanın korunmasının gerekliliğine ve prezervatifle de doğum kontrolünün önemine dikkat çektiğiniz için bu ödülü size layık gördük der. Bunun üzerine Temel aslında ben " prezervatifle sevişmek gaz maskesiyle çiçek koklamaya benzer. " demek istemiştim der.

Alican fizik dersindeymiş... Hoca bütün öğrencileri kaldırıp rutin sorular soruyormuş...
- " Otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
-Öğrenci: camı açarım,
-Hoca: söyle giren havanın sürtünme katsayısı,
-Öğrenci: bilmiyorum,
-Hoca: otur sıfır" Bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes dökülüyor... Alican kalkmış...
-Hoca: oğlum otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
-AliCan: Ceketimi çıkarırım.
-Ama oğlum çok sıcak...
-Gömleğimi çıkarırım...
-Oğlum çok çok sıcak...
-Alican dayanamamış: Hocam anamı da becerseniz size o camı açtırmam....!

Alican fizik dersindeymiş... Hoca bütün öğrencileri kaldırıp rutin sorular soruyormuş...
- " Otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
-Hoca: otur sıfır" Bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes dökülüyor... Alican kalkmış...
-Ama oğlum çok sıcak...
-Gömleğimi çıkarırım...
-Oğlum çok çok sıcak...
-Alican dayanamamış: Hocam anamı da becerseniz size o camı açtırmam....!
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:00 am

Bir adamla karısı Mısır’da eski bir çarşıda geziyorlarmış. Ayakkabı satılan bir dükkânın önünden geçerlerken satıcı içerden seslenmiş, buyur etmiş, girmişler.
- Satıcı “çok özel büyülü sandaletlerim var beyefendi, sizi sex te çok vahşi ve kuvvetli yapacak sandaletler…” Adam tabi ki erkekliğe leke sürdürmemek için pek önemsememiş ama eski günleri özleyen karısının ısrarlarına dayanamayıp sandaletleri denemeye karar vermiş. Adam sandaletleri giyer giymez gözleri parlamış, kalbi hızlı hızlı atmış, fiziksel değişimler başlamış, nefesi serileşmiş gözleri büyümüş ve etrafına seri bir şekilde bakınmaya başlamış. Karısı bir adım geri kaçmış “Aman allahım dur dur…” derken adam koşmuş, satıcıyı yakaladığı gibi tezgaha yatırmış, pantolonunu parçalayarak çıkarmaya başlamış, bu arada satıcı bir yandan kurtulmaya çalışırken bağırıyormuş,
-”Sandaletleri ters giydin lan!…”
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:00 am

Alkolik bir adam bir marketin önünden geçerken viskilere bakıp, ahbe şöyle işedik mi viski olsa ne olur sanki diye hayal kurmuş. Bunun üzerine dileği kabul olmuş. Akşam eve gelip karısına hanım iki bardak getir de viski içelim diyince karısı da ne oldu paramı buldun demiş. Adam olanları anlatmış, karısıda görmek için hadi yap ta içelim demiş. Adam gerçekten viski işiyormuş. Gel zaman git zaman adam bir gün yine akşam olmuş evine gelmiş karısına hanım bir bardak getir kafayı çekeceğim demiş. Karısı da bey bugün bensiz mi içeceksin diyince adamda hayır sen bugün şişeden içeceksin demiş
* * *
John sabah kalktığında vakit çok geçtir. Ve acele ile giyinip hemen bir taksiye
atlayıp işe gider. Fakat işe geldiğinde patronu onu her zaman geç kaldığı için isten kovar. İşten kovulan John üzgün bir şekilde eve döner. Eve geldiğinde yatak odasında Karısını bir Zenci ile yatarken bulur. Ve kadın artık kendisini sevmediğini, evini ve arabasını aldığını söyleyip John’u evden kovar. İyice çaresiz kalan John sokaklarda dolaşırken kendini köprüden atıp ölmeyi düşünür. Tam köprüden atlarken bir Noel Baba gelir. Noel Baba niçin ölmek istediğini sorar. John başından geçenleri anlatır.
- Noel Baba “ Şöyle 20 yaşında sarışın bir kadının olsun ister mi sin?
-John “ Elbette”
-Noel Baba “ Şöyle kendi işin, Porche ve muhteşem bir villan olmasını ister mi sin?”
-John tereddütsüz “Tabi elbette isterim.”
-Noel Baba “Ama bir şartım var.”
-John “ Nedir şartın?”
-Noel Baba “ Bir kere yapacağım!!!!” John düşünür, biraz sabredeceğim ve muhteşem şeyler kazanacağım der. Tamam der. John soyunmaya başlar ve bu işi yaparken
-Noel Baba sorar. “ John kaç yaşındansın?”
-John “41”
-Noel Baba “John 41 yaşındasın ama hala Noel Baba’lara inanıyorsun!!!!!”
* * *
Emeklilik islemleri için uğraşan adam sigortaya şahsen başvurur. Görevli kadın yaşını doğrulatmak için bir kimlik belgesi sorunca adam ceplerini arar, tarar ve cüzdanını evde unuttuğunu fark edince durumu anlatır. Görevli kadin ” gömlek düğmelerinizi açın o zaman” der. Şaşıran adam bir bir açar düğmeleri ve bembeyaz göğüs kılları ortaya çıkınca görevli kadın ” tamam bu gördüğüm yeterli ” yanıtıyla evrakları onaylar. Şaşkınlık içinde eve gidip emeklilik işlerini nasıl hallettiğini eşine anlatır adamcağız. Eşinden gelen yanıt bir başka olur:
- ”Keşke pantalonunun düğmelerini açsaydın, o zaman bir de maluliyet farkı da alırdın…”
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

Kalabalık bir belediye otobüsünde kadının biri haykırmış:
-Terbiyesiz adam ,yeter artık! –Adam “Aman bayan ne oldu ki?” – “Daha ne olacak geçtin arkama. Taksim den beri ayıptır be!” – Adam “Efendim yanlış anladınız herhalde. Bugün aybaşı. Maaşımı aldım, cebimde o var. O dokunmuş olacak.”
-Kadın “İyi de be Adam , Taksim’den Şişli’ye gelene kadar maaşına zam mı geldi? “
* * *
Amerikada en az 3 farklı objeyi kullanarak dünyanın temel sorunlarının ifade edilmesine dayanan bir yarışma düzenlenir. Bu yarışmaya bizim Temel de katılır ve sahneye başında gaz maskesi elinde bir demet çiçek ve prezervatif takmış bir şekilde çıkarak birincilik ödülünü kazanır. Sunucu Temel’i yanına çağırarak bu objelerden maske ile dünyadaki çevre kirliliğine, çiçeklerle doğanın korunmasının gerekliliğine ve prezervatifle de doğum kontrolünün önemine dikkat çektiğiniz için bu ödülü size layık gördük der. Bunun üzerine Temel aslında ben ” prezervatifle sevişmek gaz maskesiyle çiçek koklamaya benzer. ” demek istemiştim der.
* * *
Alican fizik dersindeymiş… Hoca bütün öğrencileri kaldırıp rutin sorular soruyormuş…
- ” Otobüstesin çok sıcak ne yaparsın?
-Hoca: otur sıfır” Bu böyle bir değil iki değil bütün sınıfta sürmüş herkes dökülüyor… Alican kalkmış…
-Ama oğlum çok sıcak…
-Gömleğimi çıkarırım…
-Oğlum çok çok sıcak…
-Alican dayanamamış: Hocam anamı da becerseniz size o camı açtırmam….!
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:01 am

Ben yürüyelim diyorum, Gerard Depardio.

Zenci kadın neden sürekli koluna bakarak makyaj yapıyormuş? Karakolda ayna var da ondan!

Elmanın teki neden diskoya gitmiş? Kurtlarını dökmek için.

Hisbullah'ın kız kardeşinin adı nedir? Herbullah.

Bill Gates neden grip olmuş? Windows açık kalmış da ondan...

Taksime cami yapmasınlar. Gitsinler başkasının taksisine cami yapsınlar.

Tenyalar bağırsakta yaşar, bağırmasakta.

Seni gördüğümde gözlerim dolar, kulaklarım Japon Yeni.

Oh sevgilin gelmiş gözün Aydın, kulakların Manisa.

Nasrettin Hoca niye eşeğine ters biner? Dikiz aynası kırıldığı için.

Kanadı var uçamaz, peteği var bal yapamaz... Orkid.

Her şeyi bilen ördeklere ne denir? Blendax.

Adam yerde elli bin bulmuş, aramış durmuş ayaklı bin bulamamış.

Annemler 4 kardeş, hayret dayımlar da...

En acı on nedir? Biberon.

Fransız İhtilali neye karşı çıkmıştır? Sabaha karşı.

Viyadük-Viyadüşes-Viyakontes

>Beni kızdırdın, sana çok ağır bir laf söyliycem.

<Yok ya, neymiş bakalım...
>Ton.

Doktor: "Astımlı mısınız?"
Hasta: "Hayır biz buralıyız"

Doktor: "Amip yapan kuyu suyu içer misiniz?"
Hasta: "Yok teşekkür ederim"

> EMAYE TENCERE DESENE! HADİ! HADİ! HADİ!
< DUR LAN MANYAK! HEYECAN YAPMA!
> DESENE DESENE!
< EMAYE TENCERE! EEE N'OLMUŞ?
> NO YU ARINT! EHE EHE!

> Abi sen kaptan mısın?
< Evet kaptanım.
> Peki hangi kaptan? Su kabı mı yoğurt kabı mı?
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:03 am

Kadınlar neden orkid takar? Adet yerini bulsun diye.

Kadın uçaktan atlamış ölmemiş neden? Kanatlı orkid kullanıyormuş.

Kadınlar niye çanta taşır? Çünkü tuvalette tutacakları bir şeyleri yoktur.

Erkekler en çok hangi barı sever? Ambar.

En şanslı c hangisidir? Ambulan-ce.

En iyi pul nedir? Ampul.

Seni kasapta görmüşler, yağlı koyun yağsız koyun diye bağırıyormuşsun.

Kertenkelenin dişisine ne ad verilir? Kertilenkele.

Bir seri ilan: Bayandan Full Saxo...

Üniversiteyi bitirdi. Şu an doktora veriyor.

Sınavda dereceye girmek için çok çalıştı ama hasta olunca derece ona girdi.

KADININ BİRİ

...arabada gidiyormuş hamile kalmış neden?
Vites boşalmış
...bir şey düşünmüş hamile kalmış neden?
Vazgeçmiş
...kitap okuyormuş hamile kalmış neden?
Satır atlamış
...yolda yürüyormuş hamile kalmış neden?
Yol düzmüş
...misafirliğe gitmiş hamile kalmış neden?
Kapıya kadar geçirmişler
...parkta gökyüzünü seyrediyormuş hamile kalmış neden?
Yıldız kaymış
...evde oturuyormuş hamile kalmış neden?
Yalnızlık koymuş
...otobüste gidiyormuş hamile kalmış neden?
Otobüs boşalmış
...hastaneye gitmiş hamile kalmış neden?
Kan vermiş

...Coca-Cola içmiş hamile kalmış neden?

Coca-Cola cana can katar

BM DELEGELERİ

Çek Cumhuriyeti................Tutsiki Yançek

Rusya....................Alexandir Siksallandır

Belarus..........................Ivan Divandelen

Almanya.............................Hasgöte Eller

Portekiz.......................Domalana Kortez

Yunanistan....................Dimitris Pipisipis

İtalya............................Sikenbeni Bellimi

Japonya...............Oramakoma Buramako

Japonya (yedek).................Osiki Sokama

Suudi Arabistan...........Elamdan Mahrum

Fransa...............................Madam Bolam

Çin....................................Çoksoktun çek

BAE.............................Elhabibi Göttabibi

Türkiye...........................Refik Koralttan
Türkiye (yedek).................Fenasi Kerim
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:06 am

Bir gün doktorun bir tanesi iyileşmiş olan delileri salmaya karar verir. Duvara bir otobüs resmi yaptırtır ve -"Hadi binin de gidelim" der.

Bir tanesi dışında hepsi binmeye çalışır. Doktor o bir tanenin yanına giderek; -"Aferin oğlum, sen niye binmedin otobüse" diye sorar.

Deli gayet sakin -"Görmüyor musun çok kalabalık, ben taksiyle giderim..."

Akıl hastanesine yeni gelen doktor, hastaları ziyaret ediyordu.Birine yaklaştı :

-Sizin adınız nedir bakayım?

-Hüsamettin efendim.

-Soyadınız?

-Tanrıoğlu.

Tam o sırada yandaki yaşlı :

-İnanma inanma doktor, yalan söylüyor.Benim böyle bir oğlum yoktur
xradar
Çavuş
Çavuş
xradar

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 9:08 am

Berbat Espriler

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan ın alnı sonunda ensesine ulaştı.

Bak Barbie ciğim,sen daha TOY sun.

Türkiye de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor...

Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine...

Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım..

Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!..

Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu...

Ödümü patlattın.. 80 yıla kadar ölürsem sebebi sensin.

Her hakkı saklıymış. Bende de bunca Hakkı nerede diyordum.

Maaş 250 milyon mu? Aaa başlarım böyle işe haa..

Atı alan Üsküdar ı geçti. Biz takibe devam ediyorum merkez. Tamam!..

Şu çocuğu doğuramadım yaaa!..İçimde kaldı.

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der. Ondan sonra Konuşan kedi olarak çok meşhur olur.

Kızımı ne doktorlar, ne mühendisler istedi. Bizde baktık evde kalacak,size verelim dedik, berber bey oğlum!..

Çorbamdan kıl çıktı.. Beni kimle aldatıyosunuz garson bey?..

Beni deniz tutar, Ali tutar, Cem tutae.. Severler beni..

Bayram değil, seyran değil.. Allah Alah!... Bir türlü çıkartamadım sizi..

Hava korsanı uçağı kaçıracaktı,yapamadı.. Çünkü; uçağı kaçırdı...

Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..

Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm...

Avrupadan gelen soğuk hava dalgası, ülkemizi etkisi altına aldı.. Yok abi, Avrupa bizi sevmiyor işte, kabul edelim artık!..

Uzun lafın kısası : U.L.

Oyunu ayakta alkışladım.. Ay yok şekerim, oturacak yer yoktu...

Cinayet masası, idam sehpası, elektrikli sandalye, ölüm döşeği... Bu ev pek tekin değil hanım.. Yürü gidelim...

Zencinin biri denize düşerse ne olur? Tabii ki ıslanır..

Dün kazı kazandan kaz kazandım Smile)

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı?

Alfabe artık 28 harf, O şimdi asker! (Ultra ultra İğrenç)

Ağrı kesicin varda, Erciyes kesicin var mı?

Volkswagen Pass-at , Şahsi oynama !

Oğlum Geldin mi? Hayır, daha gelmedim!

1 , 2 , 3 TIP!.. Hayır!?! 1, 2, 3 Mühendislik !

Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan...

Sigaraya ayrı, içkiye ayrı paramı veriyorsun. Tütün kolonyası iç...

Seni görünce gözlerim dolar, kulaklarım mark.

Kadın hakkı diye bir şey yokur. Çünkü Hakkı erkek ismidir...

Ağlarsa anam ağlar gerisi playback yapar...

Kendim için bir şey istiyorsam namerdin Allah ım anneme güzel bir gelin nasip et!! Aminnnnnn...

Yıkanan Ton a ne denir? Washington!

Geçen gün bir taksi çevirdim, hala dönüyor!

Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur? Blue Jean.

Sen kimi kandırıyorsun, bu söylediklerine kim inanir? Kadir İnanır...

Kitabım evde kaldı. Aaa ben kitabını evli sanıyordum!

Mevlana neden çok dönüyormuş? Çift okey gelmişte ondan...

Basamakta durmayın otomatik kapı çarpar, böler, karekökünü alır...

Seven unutmaz, eight unutur...

İyi ki Italya da doğmamışız! Neden? Çünkü İtalyan ca bilmiyoruz!

Sizin araba ne malı? Alman malı! Bizimki de klimalı!

Yangın dolabını açarsan ne olur? Yang kızar...

Adamın biri yarın ölücem demış. Yarmışlar hakkaten ölmüş...

İnsanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar? Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır.

Köfteyle möfte arasında ne fark vardır? Biri kıymadan yapılır diğeri mıymadan...

Geçen gün kamyonu sürdüm, Leonardo da Vinci...

Fransızların nesi ek**? Franları tabii ki!

Çok iyi göbek atan kazana ne denir? İyi oynayan kazansın!

Tem otoyoluna muz düşerse ne olur? Temmuz...

Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim? Hayır yemem...

Bir adam karısını dövüyormuş, kapı calmış karısını dövmeye bırakmış, neden? Eşek sudan gelmiş.

Tomi nin annesi kimdir? Anatomi

Adam bilgisayar başında uyuyakalmış. Ertesi gün nezle olmuş. Neden? Windows açık kalmış.
HonouR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
HonouR

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePaz Eyl. 30, 2007 10:25 am

neşters arkadaş cok süper paylaşımlar okudukça güldüm saol paylasımlar için paylasımlarınn dewamını diliorm..
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:00 pm

- Emel'in selamı var!
- Hangi Emel??
- HTML

Kızlar mektuba benzer:
1)Önce yazarsın
2)Sonra yalarsın
3)En sonunda postalarsın!

Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı
şimdi hasta, derece ona giriyor

-Abi kızı çok istiyom babası vermiyor…
-Olm babasını naapcan? Kız versin yeter...

Gazete almaya gittiğim adama; "Bi Sabah, bi Akşam, bi Posta
versene…" dedim. Dayak yeyip geldim. Meğer iş yerinde kabul etmiyormuş…

Ahmet camdan atladı, maşşakları patladı.
Erkekliği gidince, döt vermeye başladı.
Ahmet bunlar bahane.
Senin dötün şahane.
Döt vermeye devam et.
İflas etmez kerane.

Şubat Mart'a ne demiş
3 gün verde bende 31 çekeyim demiş

3 Japon sırayla uçaktan atlamış. Japonlar ölmüş, sıra ise kırılmış!..
Adamın biri yarın ölücem demiş. Yarmışlar ölmüş.

-Abi sakal bıraksam diyorum...
-Tamam be güzelim, şu köşeye bırakıver

Yangın dolabını açarsan ne olur?
Cevap:Yang kızar... (Çinli Yang'ın dolabı)

- "İyi günler, Aslı'yla görüşebilir miyim?"
- "Aslı evde yok! Fotokopisi var!"

Geçen ay şubattı, bu ay bu batıcak..
Adamın biri, her gördüğü klozete atlıyormuş. Neden?
Cevap; Kendini bir bok zannediyormuş da, ondan.

- "yeşil domatesi niye güneşe koyarlar?"
- "kızarsın diye..."
- "yoo... Niye kızayım ki..."

En son tarafından Çarş. Ekim 10, 2007 1:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:03 pm

sana cem'in slmı var.
hangi cem'in
sivilcemin.

esprisi buna ornek gosterilebilir. zibidigibi 19.07.2006 19.20 [url=javascript:MenuToogle('entry13809')] [/url]#13809
2.
sana ali nin selamı var.
hangi ali?
ankara şehirlerarası otobus terminali.

gibi bir üyeside vardır bu kitlenin.
dwight 19.07.2006 19.23 [url=javascript:MenuToogle('entry13811')] [/url]#13811
3.
uçakta:
dikkat dikkat kaptan pilotunuz sesleniyor: "çıkarın beni bu kaptaaaaaan"
Diabolik 19.07.2006 19.24 [url=javascript:MenuToogle('entry13813')] [/url]#13813
4.
evet bu olaya başka bir örnek daha;
_sana hasanın selamı var
_sana basan hasan mı?
**masaimara 19.07.2006 19.26 [url=javascript:MenuToogle('entry13815')] [/url]#13815
5.
bi adam şoka girmiş karısıda migrosa. melezmacir 27.07.2006 17.57 [url=javascript:MenuToogle('entry18275')] [/url]#18275
6.
taşımasuyla değirmen dönmez çünkü taşımasu tembel bi japondur. melezmacir 27.07.2006 17.58 [url=javascript:MenuToogle('entry18276')] [/url]#18276
7.
senin bu söylediklerine kim inanır?
<bkz:
kadir inanır>

------------------------------------

sana büdünün selamı var.
hangi büdü?
iyyake na büdü.

---------------------------------------

sana denizanası taklidi yapayım mı?
yap
deniz gel yavrum
*DueL 27.07.2006 18.10 [url=javascript:MenuToogle('entry18283')] [/url]#18283
8.
sana bi fıkra anlatayımmı
anlat
anlat demekle olmaz sana bir fıkra anlatayımmı
evet
evet demekle olmaz sana bir fıkra anlatayımmı
<bkz:
uzar gider> blaze 27.07.2006 18.13 [url=javascript:MenuToogle('entry18284')] [/url]#18284
9.
anlatanın büyük bir hevesle anlattıgı herkesi güldürcem die düşündügü ama sonunda kimsenin gülmedigi veya arkadas hatrına diyip hehe dedikleri esprilerdir.
hangi cin çarpmaz:
eti cin
kimi bölgelerde kusulan espride denilir
ukala 27.07.2006 19.16 [url=javascript:MenuToogle('entry18300')] [/url]#18300
10.
adamın 1i varmış, ikinci dönem düzeltmis...
adamın gözü dalmıs, burnu yaprak.
adam gülmüs, karisi lale.
adam satmıs, karisi rtl.
adamın birinin kafası kızmıs vücudu erkek.

zibidigibi 30.07.2006 16.30 [url=javascript:MenuToogle('entry19413')] [/url]#19413
11.
adamın biri hakkini aramıs mesgul cıkmıs.
adam donmus, karisi fanila.
adam basmıs, karisi soprano.
adamın metresi varmıs kadının santimetresi
adamın evi yanmıs odaları düz
adamın karni lafa tokmus,gözü ac
adamin saci kirmis,sakali cayir.
adam dusmus karisi gercek.
zibidigibi 30.07.2006 16.31 [url=javascript:MenuToogle('entry19415')] [/url]#19415
12.
<bkz: igrenc esprilere yazilanlara eksi oy vermek> enigmatic 30.07.2006 16.32 [url=javascript:MenuToogle('entry19416')] [/url]#19416
13.
<bkz: anket tadında başlıklar> KaiN 30.07.2006 17.02 [url=javascript:MenuToogle('entry19433')] [/url]#19433
14.
wolksvagen passat, şahsi oynama.**kingston 31.07.2006 03.50 [url=javascript:MenuToogle('entry19862')] [/url]#19862
15.
kadın yolda gidiyomuş hamile kalmış neden?***masaimara 31.07.2006 03.52 [url=javascript:MenuToogle('entry19863')] [/url]#19863
16.
adamın biri burda yalana yer yok demiş, yalan ayakta kalmış. gerçekten. dwight 31.07.2006 03.55 [url=javascript:MenuToogle('entry19864')] [/url]#19864
17.
-saçmalama.
-ehehehe
saçmalanmaz saçtaranır olum.
-
*DueL 03.08.2006 12.20 [url=javascript:MenuToogle('entry20823')] [/url]#20823
18.
adamın biri yolda elli lira bulmuş ayakli lira bulamamış...haydin hepbirlikte kusalım... forgotten 03.08.2006 13.31 [url=javascript:MenuToogle('entry20826')] [/url]#20826
19.
-hakan şükür sakatlanırsa kim taşır abi?
-hakan taşıyan?
-yepp
zemheri 07.08.2006 16.25 [url=javascript:MenuToogle('entry21381')] [/url]#21381
20.

adamın biri ile başlayan cümleler... vendetta 07.08.2006 17.27 [url=javascript:MenuToogle('entry21407')] [/url]#21407 ALINTIDIR
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:04 pm

1. Emaye Tencere? No, I’m not!
  2. Ben okey oynayalım diyorum, Stephen King.
  3. Aykut gol atamayınca ne der? I couldn’t.
  4. Tenyalar bağırsakta yaşar bağırmasak da…
  5. Realist şoföre ne denir? Sürrealist.
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:07 pm

Kimi Raikkonen, kimi değil
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:07 pm

A1018-Ablan 19
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:08 pm

Adamın biri içmiş, karısı da dış.
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:08 pm

+Araba aldım, baba!
-Oğlum manyak mısın, niye kendine almadın?(araba arap anlamında)
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:10 pm

Adamın birinin elinde koltuk yayı, keman yayı, amortisör yayı gibi yaylar varmış. Bunları sırayla ısırıyormuş. Bunu gören arkadaşı meraklanıp ne yaptığını sormuş. Adamda yanıtlamış: "Yayla lezzet testi".
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:10 pm

+Meltem Kaç kardeştir?
-Mel-Tem, Mel-Kara Yolu, Mel-E5...
Apostos
4 Gün Uzaklaştırıldı

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 12:11 pm

#### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### 14 #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### 18
+İngiltere'de cellata ne denir?
-AsanSör.
Poret
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Poret

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 1:36 pm

Lay .. Lay .. Kubilay dan daha ii Very Happy
HonouR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
HonouR

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimePtsi Ekim 08, 2007 1:55 pm

haaha komik gsl bilader x)
Poret
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Poret

MesajKonu: Geri: #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####   #### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ #### Icon_minitimeSalı Ekim 09, 2007 12:31 pm

Küfür kullanma apostos baq admine sölerim siteden 7 gün uzaklaştırılırsın haaa

#### 18+ "Fıkra Deposu" 18+ ####
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki